logo Akademia Zdrowie-jesz
konsultacja dietetyczna

PIERWSZA konsultacja

Konsultacja dietetyczna to podstawa do przygotowania diety indywidualnej. Jeśli chcesz by pomóc Ci w drodze przemiany ku lepszemu zdrowiu, pięknej sylwetce i dobremu samopoczuciu to zapraszamy na pierwszą konsultację dietetyczną. Cena pierwszej konsultacji w gabinecie to tylko 120 zł a onlinie 80 zł.  

konsultacja KONTROLNA

Prawidłowy przebieg procesu zmian Twoich nawyków żywieniowych i Twojego stylu życia wspomaga dietetyk. Dlatego Konsultacje kontrolne to spotkania służące potwierdzeniu właściwego postępowania lub jego korekcie. Koszt konsultacji w gabinecie to 70 zł a online 40 zł.

konsultacja dietetyczna
zdrowe jedzenie

diety indywidualne

Przygotujemy dla Ciebie jadłospis uwzględniając Twój styl życia, preferencje żywieniowe, Twoje choroby współistniejące, nietolerancje pokarmowe, alergie, a nade wszystko – Twój cel. Dietę przygotowujemy maksymalnie do 7 dni po konsultacji z dietetykiem.

gotowe diety

Jeżeli chcesz spróbować samodzielnie zmienić swoje menu, to mamy dla Ciebie gotowe diety przygotowane przez nas. W tym przypadku rodzaj i kaloryczność diety dobierasz sam. Uwaga! te diety nie uwzględniają Twoich chorób, alergii, nietolerancji pokarmowych i innych niedomagań.
Cana 14 dniowych gotowych diet to 69zł.

zdrowe danie
Mezator M1

Diagnostyka Mezator M1

Mezator M1 w krótkim czasie dokonuje analizy stanu i składu organizmu ludzkiego. Jest urządzeniem diagnostycznym wykorzystującym technikę biorezonansu.
Koszt badania diagnostycznego wraz z zaleceniami dietetycznymi to 250zł.

Diagnostyka Quantum

Quantum jest urządzeniem typowo diagnostycznym. Wykorzystujemy go do badania składu ciała i określania miejsc zagrożeń w organizmie oraz niedoborów witamin i minerałów.
Badanie diagnostyczne kosztuje 50zł.

Mezator Quantum
urządzenia do terapii

terapie brt/freq

Jeżeli znamy diagnozę Twojej dolegliwości to za pomocą  urządzeń BRT oraz Freq w większości przypadków usuniemy ich przyczynę. Prowadzimy terapię w zwalczaniu bakterii, wirusów, grzybów, pasożytów, różnych alergii i boreliozy. W tym celu wypożyczamy wspomniane wcześniej urządzenia.

Kalkulator kalorii

Oblicz dzienne zapotrzebowanie (kcal)

Daily Calorie Intake Calculator

Wynik

kcal/dzień

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.