logo Akademia Zdrowie-jesz
kobieta prezentuje diety
planowanie diet
kobieta przygotowuje smoothie
warzywa i owoce
O Nas

Akademia Zdrowie-jesz

Założycielami Akademii jest małżeństwo: Elżbieta i Jerzy Wojciechowscy. 

Myśl dojrzewała długo. Wiedzieliśmy, że należy żyć zdrowo. Ale co to znaczy? Długie lata trwały nasze dociekania. W końcu zgłębiliśmy temat, dlatego chcemy się z Wami podzielić wiedzą i spostrzeżeniami. Czasami czegoś dowiedzieć się od Was. Nie uzurpujemy sobie monopolu na wiedzę. 

Wprowadziliśmy większość nowych zdrowych zasad w nasze życie i możemy potwierdzić, że to działa. Uwierzcie, to jest niesamowite uczucie. Jeszcze wiele przed nami. Nie ustajemy w poszukiwaniach i w działaniu. Zapraszamy do naszej Akademii.

Dlaczego My

Na Pewno Się Uda

Akademia Zdrowie-jesz to:

Nasza Wiedza

Z Nami Odkryjesz Zdrowy Tryb Życia

„Głównie specjalizuję się w dietach redukcyjnych oraz w motywacji osób chcących zmienić swoje nawyki w żywieniu. Preferuję kuchnię prostą, zdrową, zbilansowaną, opartą na produktach nieprzetworzonych. Uwielbiam spędzać czas w kuchni, gotować, piec oraz testować nowe przepisy i dzielić się nimi. Ale tak jak wiele kobiet aktywnych zawodowo ciągle brakuje mi czasu. To właśnie jest motywator dla szybkiej i zdrowej kuchni, i jeszcze takiej, którą można zabrać ze sobą do szkoły czy pracy.

Pokochałam „pudełka” i chciałabym zainspirować, zarazić innych w planowaniu i komponowaniu własnego jedzenia „na wynos”. Na naszym blogu podzielę się przepisami na proste, zdrowe, domowe i pyszne dania zarówno słodkie jak i wytrawne.”

Elżbieta Wojciechowska
Elżbieta Wojciechowska

Dietetyk

„Kiedy jestem w stanie pomóc w dolegliwościach, wskazać drogę, ulżyć w bólu bez leków – samą dietą – to wtedy czuję ogromną satysfakcję. Dlatego właśnie to robię! Cały czas zdobywam nową wiedzę. Taką, która nie jest jeszcze upubliczniona lub dopiero została wyjawiona. Obserwuję najnowsze badania. Dobrze, że na świecie naukowcy nie przestają dociekać kolejnych problemów. Teraz informacja dociera szybko. Można zatem też prędko zaproponować nowe możliwości. Takie, które powodują samouzdrowienie ludzkiego organizmu.
Oczywiście wiedzę popartą mam studiami o kierunku Dietetyka na AHE w Łodzi oraz wieloma szkoleniami i kursami.

Zapraszam do mojego świata.”

Jerzy Wojciechowski
Jerzy Wojciechowski

Dietetyk

Kalkulator kalorii

Oblicz dzienne zapotrzebowanie (kcal)

Daily Calorie Intake Calculator

Wynik

kcal/dzień

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w swojej przeglądarce.